Zabiegi Złuszczające

DERMAQUEST – SALICYLIC CA BRIGHT PEEL

Profesjonalny zabieg regenerujący skórę dla osób ze wskazaniem do zastosowania silnego peelingu chemicznego, które mają jednak niski próg bólu i trudno im znieść inne, bardziej agresywne formy złuszczania naskórka.

dowiedz się więcej

DERMAQUEST – RETINOL C INFUSION PEEL

Ekskluzywny program anti-aging, opierający się na doskonałym połączeniu 4% retinolu oraz 15% witaminy C. Zabieg polecamy posiadaczkom cery z widocznymi oznakami przesuszenia i starzenia się, a także osobom dojrzałym ze skłonnością do rumienia lub pękających naczynek.

dowiedz się więcej

DERMAQUEST – MANGO LIFT

Mango Lift to egzotyczna kompozycja witamin, kwasów chemicznych oraz zaawansowanych peptydów w formie peelingu enzymatyczno-chemicznego. Zabieg rekomendujemy przede wszystkim posiadaczkom cery odwodnionej, zanieczyszczonej, wrażliwej i naczynkowej.

dowiedz się więcej

DERMAQUEST – JESSNER’S PEEL

Silny peeling chemiczny bazujący m.in. na kwasie salicylowym i mlekowym. Ten zabieg będzie dla Ciebie doskonałym wyborem, jeśli zależny Ci na mocnym zregenerowaniu skóry po trądziku, usunięciu blizn oraz przebarwień lub gdy chcesz wyraźnie ujędrnić i wygładzić twarz.

dowiedz się więcej

DERMAQUEST – HIBISCUS FLOWER MANDELIC PEEL

Hibiscus Flower Mandelic Pell to specjalistyczny zabieg terapeutyczny oparty na połączeniu delikatnego kwasu migdałowego i azelainowego, a także naturalnego ekstraktu z kwiatów hibiskusa oraz witaminy C, które zaspokoją wszelkie potrzeby wrażliwej, naczynkowej i wymagającej skóry.

dowiedz się więcej

DERMAQUEST – AZELAIC PEEL

Polecamy go przede wszystkim posiadaczkom skóry z tendencją do powstawania przebarwień oraz zmian trądzikowych, zwłaszcza trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz trądziku różowatego w początkowym stadium. Jest to zabieg, który zapewni Ci rozjaśnienie i wygładzenie cery.

dowiedz się więcej

DERMAQUEST – TERAPEUTYCZNY ZABIEG DYNIOWY

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy to program pielęgnacyjny, dedykowany skórom najbardziej wymagającym i problematycznym, w każdym wieku. Dzięki tej kuracji skutecznie zregenerujemy, oczyścimy, ukoimy i nawilżymy Twoją cerę - likwidując przy tym zmiany trądzikowe i zapobiegając ich rozwojowi.

dowiedz się więcej

COSMELAN

Cosmelan to silny preparat najnowszej generacji, który stosujemy w terapii depigmentacyjnej skóry. Zabieg pozwoli Ci trwale rozprawić się z przebarwieniami o podłożu hormonalnym, polekowym, pourazowym czy posłonecznym.

dowiedz się więcej

PEELING KAWITACYJNY

Peeling kawitacyjny to nowoczesna, bezbolesna i bardzo delikatna metoda dogłębnego oczyszczania oraz łagodnego złuszczania skóry. Polecamy ją szczególnie posiadaczkom cery wrażliwej lub naczynkowej.

dowiedz się więcej

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Mikrodermabrazja to rodzaj nieinwazyjnego, mechanicznego peelingu, który wykonujemy w celu stopniowego, kontrolowanego złuszczenia rogowej warstwy naskórka oraz dokładnego oczyszczenia Twojej skóry z wszelkich zanieczyszczeń.

dowiedz się więcej
Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

dowiedz się więcej
Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

dowiedz się więcej
Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

dowiedz się więcej
Strefa mężczyzny

Strefa mężczyzny

dowiedz się więcej

Zyta Cholewczyńska

Ekspert Kosmetologii

telefon: (48) 603-911-207
e-mail: kontakt@salon-zyta.pl

zapraszam

Salon Urody Zyta
oś. Świerkowe 7G
ul. Mieszka I
69-100 Słubice

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 18:00
sobota: 10:00 – 14:00