Zabiegi Złuszczające

DERMAQUEST – SALICYLIC CA BRIGHT PEEL

Profesjonalny zabieg regenerujący skórę dla osób ze wskazaniem do zastosowania silnego peelingu chemicznego, które mają jednak niski próg bólu i trudno im znieść inne, bardziej agresywne formy złuszczania naskórka.

dowiedz się więcej

DERMAQUEST – RETINOL C INFUSION PEEL

Ekskluzywny program anti-aging, opierający się na doskonałym połączeniu 4% retinolu oraz 15% witaminy C. Zabieg polecamy posiadaczkom cery z widocznymi oznakami przesuszenia i starzenia się, a także osobom dojrzałym ze skłonnością do rumienia lub pękających naczynek.

dowiedz się więcej

DERMAQUEST – MANGO LIFT

Mango Lift to egzotyczna kompozycja witamin, kwasów chemicznych oraz zaawansowanych peptydów w formie peelingu enzymatyczno-chemicznego. Zabieg rekomendujemy przede wszystkim posiadaczkom cery odwodnionej, zanieczyszczonej, wrażliwej i naczynkowej.

dowiedz się więcej

DERMAQUEST – JESSNER’S PEEL

Silny peeling chemiczny bazujący m.in. na kwasie salicylowym i mlekowym. Ten zabieg będzie dla Ciebie doskonałym wyborem, jeśli zależny Ci na mocnym zregenerowaniu skóry po trądziku, usunięciu blizn oraz przebarwień lub gdy chcesz wyraźnie ujędrnić i wygładzić twarz.

dowiedz się więcej

DERMAQUEST – HIBISCUS FLOWER MANDELIC PEEL

Hibiscus Flower Mandelic Pell to specjalistyczny zabieg terapeutyczny oparty na połączeniu delikatnego kwasu migdałowego i azelainowego, a także naturalnego ekstraktu z kwiatów hibiskusa oraz witaminy C, które zaspokoją wszelkie potrzeby wrażliwej, naczynkowej i wymagającej skóry.

dowiedz się więcej

DERMAQUEST – AZELAIC PEEL

Polecamy go przede wszystkim posiadaczkom skóry z tendencją do powstawania przebarwień oraz zmian trądzikowych, zwłaszcza trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz trądziku różowatego w początkowym stadium. Jest to zabieg, który zapewni Ci rozjaśnienie i wygładzenie cery.

dowiedz się więcej

DERMAQUEST – TERAPEUTYCZNY ZABIEG DYNIOWY

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy to program pielęgnacyjny, dedykowany skórom najbardziej wymagającym i problematycznym, w każdym wieku. Dzięki tej kuracji skutecznie zregenerujemy, oczyścimy, ukoimy i nawilżymy Twoją cerę - likwidując przy tym zmiany trądzikowe i zapobiegając ich rozwojowi.

dowiedz się więcej

COSMELAN

Cosmelan to silny preparat najnowszej generacji, który stosujemy w terapii depigmentacyjnej skóry. Zabieg pozwoli Ci trwale rozprawić się z przebarwieniami o podłożu hormonalnym, polekowym, pourazowym czy posłonecznym.

dowiedz się więcej

PEELING KAWITACYJNY

Peeling kawitacyjny to nowoczesna, bezbolesna i bardzo delikatna metoda dogłębnego oczyszczania oraz łagodnego złuszczania skóry. Polecamy ją szczególnie posiadaczkom cery wrażliwej lub naczynkowej.

dowiedz się więcej

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Mikrodermabrazja to rodzaj nieinwazyjnego, mechanicznego peelingu, który wykonujemy w celu stopniowego, kontrolowanego złuszczenia rogowej warstwy naskórka oraz dokładnego oczyszczenia Twojej skóry z wszelkich zanieczyszczeń.

dowiedz się więcej
Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

dowiedz się więcej
Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

dowiedz się więcej

Zyta Cholewczyńska

Ekspert Kosmetologii

telefon: (+48) 577 711 207
e-mail: kontakt@salon-zyta.pl

zapraszam

Salon Urody Zyta
oś. Świerkowe 7G
69-100 Słubice
kliknij i zobacz na mapie

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 18:00
sobota: 8:00 – 14:00