Kilka słów o moim salonie

SŁUBICKI SALON KOSMETYCZNY ZYTA

jest miejscem przeznaczonym dla wymagających Klientów. Oczekujesz profesjonalnej pielęgnacji? Szukasz gwarancji skutecznej walki z procesami starzenia? Jeśli odpowiedź dwukrotnie brzmi TAK, to powinniśmy być Twoim pierwszym wyborem spośród kosmetyczek znajdujących się w Słubicach.

Tym, co najbardziej wyróżnia Salon Urody ZYTA spośród innych gabinetów, jest przygotowanie merytoryczne. Na miano lidera rynku kosmetycznego w Słubicach pracujemy już od 20 lat. Codziennie staramy się zdobywać nowe doświadczenie, które wpływa na budowanie pozytywnych relacji z Klientami. Nie zależy nam na samej sprzedaży. Chcemy nawiązać szczery dialog – pełen zrozumienia prawdziwych potrzeb. Oprócz skuteczności zabiegów nie zapominamy o tym, co jest w kosmetyce wyjątkowe – przyjemności doznań i relaksu z pobytu w salonie. Możliwości, jakie stwarzają współczesne narzędzia, a także metody kosmetyczne, pozwalają uzyskać głębokie oraz trwałe polepszenie jakości skóry. Z nami możesz cieszyć się naturalną urodą, odkładając inwazyjne zabiegi estetyczne.

Poza klasycznymi usługami kosmetycznych, jak pedicure leczniczy czy lifting twarzy, zapewniamy zaawansowane kuracje na grzybicę, leczenie laserem czy zamykanie naczynek.

Wyróżniamy się wśród innych salonów

Czym się wyróżniamy?

Każdego dnia staramy się wykonywać zabiegi, które będą czymś więcej, niż zwykłymi usługami pielęgnacyjnymi. Dążymy do tego, żeby chwile spędzone w naszym centrum urody był czasem pełnym relaksu i odpoczynku. Nie tylko dla ciała, ale także dla duszy.

Na słubickim rynku kosmetologii wyróżniamy się świadczeniem kompleksowych rozwiązań z zakresu medycyny estetycznej. Oferujemy między innymi mezoterapię igłową, która poprawi kondycję Twoich włosów oraz skóry. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, korzystając przy tym z preparatów renomowanych i sprawdzonych marek.

Przy zajmowaniu się Klientem, dbamy o jego bezpieczeństwo. Gwarantujemy profesjonalne i fachowe podejście niezależnie od realizowanej pielęgnacji.

Począwszy od dermabrazji, przez przedłużanie rzęs, aż po zamykanie naczynek. Nasza oferta obejmuje również opalanie natryskowe czy depilację laserową. Zabiegi oczyszczające oraz normalizujące cerę to nieodłączna część leczenia chorób skóry. Zachęcamy do wypróbowania kuracji niwelujących przebarwienia oraz redukujących trądzik twarzy – bez względu na wiek czy płeć.

Zyta Cholewczyńska

Ekspert Kosmetologii

telefon: (+48) 577 711 207
e-mail: kontakt@salon-zyta.pl

zapraszam

Salon Urody Zyta
oś. Świerkowe 7G
69-100 Słubice
kliknij i zobacz na mapie

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 18:00
sobota: 8:00 – 14:00