Zabiegi skóry naczynkowej wróć do kategorii

LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK LASEREM XLASE

Rumień na policzkach lub czerwone „pajączki” na skórze wokół nosa to nic innego, jak słabe, rozszerzone naczynka. Ich przyczynę często stanowią nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu krążenia, różnorodne zmiany hormonalne lub niesprzyjające czynniki zewnętrzne. W Salonie Urody Zyta terapię tego typu zmian przeprowadzamy szybko i skutecznie za pomocą innowacyjnego urządzenia XLASE. To przełomowa platforma laserowa, bazująca na energii, która w odróżnieniu od innych laserów dostępnych na rynku jest maksymalnie bezpieczna, do minimum skraca czas rekonwalescencji po zabiegu i zapewnia Ci wysoki komfort na każdym etapie usuwania rozszerzonych naczynek.

Laserowe usuwanie naczynek należy do najbardziej efektywnych metod na rynku kosmetycznym i medycznym, dlatego możemy zagwarantować Ci wymarzone efekty w redukcji wszelkich zaczerwienień cery pochodzenia naczyniowego.

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU

 • leczenie zarówno powierzchownych, jak i głęboko umiejscowionych naczyń krwionośnych likwidacja popękanych naczynek tzw. pajączków
 • terapia żylaków
 • zamykanie naczyniaków gwiaździstych, rubinowych, płaskich

 

CZYM JEST URZĄDZENIE XLASE?

Platforma XLASE to światowej klasy urządzenie, które emitując wiązkę energii z pasmem absorpcji sięgającej 1064 nm, pozwala na precyzyjne wnikanie promieniowania nawet do 5 mm w głąb skóry, co ważne bez uszkodzenia naskórka i otaczających naczynko tkanek. Dzięki temu, możemy zaoferować Ci naprawdę skuteczną terapię usuwania rozszerzonych naczynek. Światło laserowe jest w stanie dotrzeć nie tylko do powierzchownych, ale też do głęboko umiejscowionych naczyń, aby zapewnić Ci trwały i spektakularny efekt estetyczny.

Dodatkowo XLASE pozwala nam w pełni kontrolować parametry zabiegu, które dobieramy specjalnie dla Ciebie podczas każdej sesji. Zapewnia Ci to pełne bezpieczeństwo terapii, bez ryzyka poparzenia skóry, powstania blizn oraz przebarwień.

 

JAK XLASE WPŁYWA NA ROZSZERZONE NACZYNKO?

XLASE emituje specyficzną wiązkę światła, którą w czasie zabiegu kierujemy na konkretną zmianę naczyniową. Następnie wykorzystana przez nas energia świetlna, błyskawicznie dociera do położonych pod skórą naczyń krwionośnych, gdzie zostaje absorbowana przez hemoglobinę, czyli barwnik zawarty w czerwonych krwinkach. W kolejnym etapie zabiegu w wyniku procesu termolizy, światło laserowe zostaje zmienione w energię cieplną, która wysusza ścianki naczynek krwionośnych, sprawiając, że znajdująca się w nich woda dosłownie odparowuje – a naczynka ulegają wchłonięciu.

 

EFEKTY ZABIEGU

 • trwałe zamknięcie otwartych naczynek krwionośnych zapobiegnięcie powstawaniu nowych zmian ujednolicenie kolorytu skóry
 • wygładzenie i regeneracja skóry

 

PO ZABIEGU

Po zabiegu możesz zaobserwować niewielkie obrzęki lub zasinienia, jednak te zazwyczaj znikają samoistnie po upływie kilku godzin. Do 4 tygodni po sesji laserowej powinnaś bezwzględnie unikać promieniowania UV, chroniąc skórę kremami z wysokim filtrem – najlepiej 50+. Dodatkowo unikaj w tym czasie ekstremalnych temperatur (sauna, mróz, silny wiatr), a do 2 tygodni po zabiegu zrezygnuj z kosmetyków złuszczających skórę oraz tych, w których składzie znajduje się alkohol.

 

PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża oraz okres karmienia piersią
 • choroby wirusowe, bakteryjne, grzybicze łuszczyca oraz inne choroby autoimmunologiczne choroby nowotworowe
 • miażdżyca, cukrzyca, zakrzepica
 • choroby nadciśnieniowe
 • rozrusznik serca
 • świeża opalenizna
 • terapia retinoidami
Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

dowiedz się więcej
Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

dowiedz się więcej

Zyta Cholewczyńska

Ekspert Kosmetologii

telefon: (+48) 577 711 207
e-mail: kontakt@salon-zyta.pl

zapraszam

Salon Urody Zyta
oś. Świerkowe 7G
69-100 Słubice
kliknij i zobacz na mapie

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 18:00
sobota: 8:00 – 14:00