Zabiegi na okolicę oczu

TRWAŁA RZĘS

Piękne rzęsy oraz zadbane brwi o odpowiednim kształcie, przyciągają spojrzenia i definiują wygląd Twojej twarzy. W Salonie Urody Zyta specjalizujemy się w zabiegach takich jak trwała rzęs, a także regulacja i henna brwi.

dowiedz się więcej

REGULACJA I HENNA BRWI

Kolor, a przede wszystkim forma brwi – idealnie dopasowana do kształtu Twojej twarzy- to elementy, które mają ogromny wpływ na to, jak się prezentujesz. Zadbamy o to, aby nadać Twoim brwiom pożądany odcień, nienaganną symetrię i kształt indywidualnie dobrany do proporcji twarzy.

dowiedz się więcej

REWITALIZUJĄCY ZABIEG ANTI-AGING NA OKOLICE OCZU

Jeśli chcesz na długo zachować młode i promienne spojrzenie - wypróbuj ekspresowy zabieg rozświetlający marki Esdor, który kompleksowo oddziałuje na główne problemy obszaru konturu oka, takie jak: zasinienie, opuchnięcia czy zmarszczki. Ciesz się blaskiem spojrzenia każdego dnia!

dowiedz się więcej

LAMINOWANIE RZĘS – LIFTING KERATYNOWY RZĘS

Naturalny wygląd Twoich rzęs odbiega od ideału? Marzysz, aby każdego dnia cieszyć się gęstymi, zalotnie podkręconymi rzęsami, które nadadzą Twojemu spojrzeniu wyrazistości, jednak nie chcesz decydować się na stylizację oprawy oczu oczu za pomocą sztucznych kępek?

dowiedz się więcej
Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

dowiedz się więcej
Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

dowiedz się więcej

Zyta Cholewczyńska

Ekspert Kosmetologii

telefon: (+48) 577 711 207
e-mail: kontakt@salon-zyta.pl

zapraszam

Salon Urody Zyta
oś. Świerkowe 7G
69-100 Słubice
kliknij i zobacz na mapie

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 18:00
sobota: 8:00 – 14:00