Zabiegi odmładzające i liftingowe

DERMAQUEST – MANGO LIFT

Mango Lift to egzotyczna kompozycja witamin, kwasów chemicznych oraz zaawansowanych peptydów w formie peelingu enzymatyczno-chemicznego. Zabieg rekomendujemy przede wszystkim posiadaczkom cery odwodnionej, zanieczyszczonej, wrażliwej i naczynkowej.

dowiedz się więcej

Zabieg PQ AGE

W Salonie Urody Zyta pionierskim zabiegiem regenerująco-liftingującym, którym kompleksowo zadbamy o Twoją skórę, jest PQ AGE, czyli nowoczesny peeling medyczny o  właściwościach silnie ujędrniających, liftingujących, odmładzających  oraz biorewitalizujących.

dowiedz się więcej

Selvert Thermal – Peptide Lift 

W czasie zabiegu te cenne składniki, dzięki zdolności przenikania do najgłębszych warstw skóry właściwej, natychmiast zainicjują odbudowę komórkową, dzięki czemu pozwolą Ci od razu po wyjściu z naszego salonu zauważyć ekspresowy efekt liftingu i odmłodzenia skóry!

dowiedz się więcej

Selvert Thermal – Cellvitale 

Selvert Thermal Cellvitale to nasz prawdziwy faworyt wśród zabiegów anti-aging, dedykowany cerze dojrzałej. Nadzwyczajną skuteczność w silnej regeneracji oraz zagęszczaniu skóry, zawdzięcza specjalnemu połączeniu wyciągów z roślinnych komórek macierzystych.

dowiedz się więcej

Diego Dalla Palma – Icon Time

Diego Dalla Palma Icon Time to ekskluzywny program silnie odmładzający dla kobiet w każdym wieku, wzbogacony aktywnym srebrem, złotem lub platyną – w zależności od wybranej wersji zabiegu.

dowiedz się więcej

Dermaquest – Miorelaksacyjna Kuracja Peptydowa 

Miorelaksacyjna Kuracja Peptydowa to luksusowa seria zabiegów, bazująca na innowacyjnych inhibitorach neuromediatorów, ekstraktach roślinnych i komórkach macierzystych, którą polecamy szczególnie posiadaczkom cer suchych, podrażnionych, o nierównomiernym kolorycie. 

dowiedz się więcej

Dermaquest – Vitamin C Peel 

Vitamin C Pell od DermaQuest to zabieg, który szczególnie polecamy posiadaczkom cer suchych, naczynkowych, skłonnych do powstawania przebarwień oraz z wyraźnymi oznakami starzenia się.

dowiedz się więcej

Dermaquest – Peptydowy Peeling Biomimetyczny 

Peptydowy Peeling Biomimetyczny to rewolucyjny zabieg liftingujący o właściwościach botoksu! Myślisz, że to nie możliwe? A jednak! Dzięki specjalnie dobranym substancjom aktywnym, zawartym w preparacie, uzyskasz natychmiastowy efekt spłycenia zmarszczek, wygładzenia i napięcia skóry...

dowiedz się więcej

Dermaquest – Mango Lift Collagen Therapy

Mango Lift Collagen Therapy to profesjonalna terapia anti-aging - w formie łagodnego peelingu chemicznego - dla cery dojrzałej i wrażliwej, z tendencją do wiotczenia. Polecamy Ci go szczególnie, jeżeli zauważyłaś u siebie spadek elastyczności skóry, zaburzenia jej kolorytu...

dowiedz się więcej
Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

dowiedz się więcej
Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

dowiedz się więcej

Zyta Cholewczyńska

Ekspert Kosmetologii

telefon: (+48) 577 711 207
e-mail: kontakt@salon-zyta.pl

zapraszam

Salon Urody Zyta
oś. Świerkowe 7G
69-100 Słubice
kliknij i zobacz na mapie

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 18:00
sobota: 8:00 – 14:00